Zostań dystrybutorem

MobilnySerwisant to aplikacja dla firm i osób prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze, które wykonują zlecenia u klienta i muszą dokumentować swoją pracę aby ochronić się przed ewentualnymi reklamacjami. Dokonując zdjęć i notatek w telefonie, a następnie jednym kliknięciem archiwizują informacje na serwerze zabezpieczają się przed utratą ważnych danych.

Jeżeli prowadzisz hurtownię instalacyjną, budowlaną, z akcesoriami wentylacyjnymi, meblowymi, elektrycznymi, kanalizacyjnymi itp. to masz codziennie kontakt z ludźmi, którzy wykonują zlecenia a następnie w jakiś sposób je dokumentują przeważnie przez zrobienie zdjęć telefonem, które tam zostają lub są wysyłane na konto poczty e-mail. Zarządzanie i informacje o szczegółach tych zdjęć praktycznie nie istnieje, a w przypadku uszkodzenia bądź zagubienia telefonu, nie ma też dokumentacji.

Możesz im pomóc proponując rozwiązanie MobilnegoSerwisant’a w zamian dostaniesz od nas prowizję za sprzedaż. Poniżej jest tabela prowizyjna. Co ważne, za pozyskanego klienta płacimy prowizję przez 3 lata o ile pozyskany klient w tym okresie nadal jest naszym klientem i dokonuje płatności.

Wesprzemy Ciebie ulotkami informacyjnymi ze stojakiem, który możesz wystawić na biurko. Udostępniamy dla Ciebie banery reklamowe do zamieszczenia na stronie Twojej firmy. Po kliknięciu w baner wiemy, że klient dotarł od Ciebie i jeżeli dokona zakupu Ty dostaniesz prowizję.

Dostaniesz też standardową grafikę, którą możesz przesłać do swoich klientów zachęcając ich do bezpłatnego 31 dniowego testu aplikacji. Po wykupieniu oczywiście otrzymujesz prowizję.

Po przystąpieniu do programu dostaniesz dostęp do Panelu, w którym będzie zestawienie pozyskanych przez Ciebie klientów.

Poczytaj więcej o MobilnymSerwisancie tutaj.

Tabela prowizji dla dystrybutorów

Prowizja* Pakiety płatne
Pakiet Srebrny Pakiet Złoty Pakiet Platynowy
Prowizja netto od ceny standardowej 8 % 10 % 15 %
24,00 zł 66,00 zł 333,00 zł
Prowizja netto od ceny promocyjnej 8 % 10 % 15 %
18,20 zł 46,80 zł 259,20 zł
* Prowizja podana w wartościach netto. Prowizja będzie wypłacana przez 3 lata od każdego pozyskanego klienta, który będzie w tym okresie opłacał usługi.

Materiały dla dystrybutorów

Koszty
Nowy* Współpracujący**
Banery reklamowe internetowe 0 zł 0 zł
Ulotki A5/100szt. 35 zł 0 zł
Stojak biurkowy na ulotki A5 15 zł 0 zł
Koszt wysyłki materiałów 20 zł 0 zł
* Ceny netto. Dla nowych partnerów, którzy chcą rozpocząć współpracę. Koszty materiałów zostaną zwrócone po wygenerowaniu przychodu na poziomie co najmniej 6000 pln/netto
** Dla partnerów, którzy wygenerowali sprzedaż na poziomie 6000 pln/netto materiały promocyjne są bezpłatne. Jeden pakiet (100 ulotek+stojak) za każde 6000zł/netto sprzedaży.

Jeżeli chcesz zostać dystrybutorem zarejestruj się poprzez poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h w dni robocze.